Ukončenie produktu Ticket Profi® od 01. 01. 2019

Efektivita a užitočnosť našich produktov a služieb sú pre nás dôležité faktory ďalšieho rozvoja. Vzhľadom na dlhodobo klesajúce využívanie produktu karta Ticket Profi®, sme sa rozhodli tento produkt ďalej neposkytovať a s účinnosťou od 08. 01. 2019 prichádza k zrušeniu produktu karta Ticket Profi® v našom portfóliu.

Čo pre Vás plánovaná zmena znamená? Ak ste:

Klient
Od 01. 01. 2019 už nebude možné produkt TP karta používať, t. j. nebude sa dať:

Zmluvný partner
Od 01. 01. 2019 už nebude vo Vašich zariadeniach možné produkt TP karta akceptovať.

V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s ukončením produktu TP karta nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktoch:

Ďakujeme za porozumenie.

Váš Edenred

Vyhľadajte si Vášho dodávateľa:
Akcie pre vás:

Frikas - Aktuálna akcia

Spoločnosť Frikas s.r.o. vznikla v roku 1992 ako jedna z prvých veľkoobchodných spoločností na Slovensku, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá distribúciou potravín do gastronomických prevádzok. Na začiatku našej činnosti sme distribuovali výhradne mrazené potraviny. Postupne sme rozširovali náš sortiment aj o čerstvé a trvanlivé potraviny. Špecializujeme sa na priamy dovoz potravín z krajín európskej únie ako aj ostatných krajín sveta. V súčasnom období máme v našom portfóliu viac ako 40.000 položiek potravín pre všetky významné medzinárodné kuchyne sveta.

www.frikas.sk

Kontakt

Aktuálna ponuka

Alfa R

Spoločnosť ALFA-R bola založená v roku 2001 so sídlom v Galante so zameraním na predaj a distribúciu zmrzliny. Vplyvom situácie na trhu a dopytom sa postupne rozrástol sortiment ponúkaných výrobkov až do dnešnej podoby. Naša spoločnosť sa v súčasnosti zaoberá distribúciou mrazených smotanových krémov a potravín svetových a domácich značiek ako NESTLE, McCAIN,LA LORRAINE, ARDO, GUSSEPPE, MRAZIARNE SLÁDKOVIČOVO na území západného Slovenska.

Sortiment je zameraný tak na maloobchod, ako aj na gastronomické zariadenia, hotely, reštaurácie, bufety, školské jedálne, cateringové spoločnosti a podobne.

www.alfar.sk

Kontakt

DMI Trading

Ponúkame Vám široké spektrum tovarov : mäsové výrobky, syry, ryby a plody mora, cestoviny, čerstvé mäso, oleje, olivy až po sterilizované a konzervované potraviny. 

Je našou ambíciou uspokojiť každého zákazníka, ktorý hľadá kvalitné produkty z rozličných kútov sveta, či už je to konečný spotrebiteľ, alebo prevádzkar hotelu či reštaurácie. Štyry základné piliere našej filozofie sú sortiment, kvalita, cena a servis.

Veríme, že aj Vy u nás nájdete to čo potrebujete. A ak nie, oceníme Vaše pripomienky, aby sme sa mohli neustále zlepšovať k Vašej spokojnosti.

 

www.dmitrading.sk

Kontakt

Produkty
 

Metro
Mäso Gašparík
DAYA mäsiarstvo NZ
Makovec

Od roku 1991 pro Vás firma Makovec a.s. – maso uzeniny vyrába mäso a údeniny, tepelne opracované i neopracované masové výrobky. Ponúka Vám široký sortiment špecialít i tradičných výrobkov. Takmer všetky ich výrobky sú bez lepku a vyrobené v tej nejlepšej kvalite.

http://www.makovec.cz/

Kontakt

Aktuálne akcie

ČS Metro
Gastro star

Spoločnosť Gastrostar bola založená v roku 2007. Firma sa zaoberá predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. Vroku 2011 sa stala našim obchodným partnerom firma KRÖSWANG, ktorá pôsobí na trhu už 37 rokov. Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do Vašej kuchyne, poukázať na to, že jedlo je dôležité na zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie.

www.gastrostar.sk

Kontakt

Aktuálne akcie

Gastrorex

Gastronómia je veľmi špecifické odvetvie a poslaním firmy GastroRex s.r.o. je pomôcť svojim zákazníkom na ceste za dokonalým gastronomickým zážitkom. Gastrorex ponúka okrem vysoko kvalitného a profesionálneho gastronomického vybavenia a zariadenia aj odborné poradenstvo pri realizácii kuchyne. Spolu s dodávkou gastrozariadenia sme schopní dodať podklady pre stavebné úpravy ako sú rozvody vody, plynu, odpadov a pod. V prípade, že hľadáte gastronomické vybavenie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre splnenie Vašich potrieb v oblasti profesionálnej gastro techniky ako sú konvektomaty, pece, varné zariadenia alebo chladiaca technika.

www.gastrorex.sk

Kontakt

Tovar v akcii

Dimarko Orbán- Mäso údeniny
Akceptačné miesta
Akceptačné miesta pre Kartu Ticket Profi®: